راهنمای ثبت آگهی

برای ثبت آگهی کافیست در سایت پلیمر آنلاین ثبت نام کنید. پس از پر کردن فرم ثبت نام، شما می توانید از طریق منو کاربری و بخش ارسال آگهی نسبت به ارسال آگهی خود اقدام فرمایید. 

 

هزینه درج آگهی در سایت پلیمر آنلاین

شما در پلیمر آنلاین با انتخاب از بین ۳ پلن ارائه شده می توانید مواد اولیه خود را به فروش برسانید. این پلن ها در زیر به اختصار معرفی می شوند.

پلن رایگان:

پلن ابتدایی ثبت آگهی در سایت پلیمر آنلاین رایگان است؛ که با این پلن شما امکان ثبت یک آگهی به مدت ۳۰ روز را در سایت پلیمر آنلاین دارید. این پلن امکان نمایش ویژه آگهی و تبلیغ در کانال تلگرام را فراهم نمی‌سازد.

پلن ویژه: 

پلن ویژه با قیمت ۳۰۰۰ هزار تومان، قابلیت نمایش آگهی شما در صفحه اول و همچنین نمایش علامت “ویژه” روی آگهی شما را فراهم می کند؛ که باعث افزایش بازدید آگهی و در نتیجه فروش سریع‌تر مواد شما می شود. با خرید پلن ویژه امکان ثبت یک آگهی که بدون محدودیت زمانی روی سایت نمایش داده می‌شود را دارید. 

پلن برتر: 

پلن برتر علاوه بر در بر داشتن تمام مزایای پلن ویژه، قابلیت تبلیغ آگهی شما در کانال تلگرامی پلیمر آنلاین و همچنین SEO آگهی برای دیده شدن بهتر در اینترنت را برای شما فراهم می‌کند. در صورتی که به طور جد علاقه مند به فروش سریع و آسان مواد اولیه پلیمری خود هستید، این پلن به شما پیشنهاد می‌شود.
لازم به ذکر است که سایت پلیمر آنلاین هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های روی سایت ندارد و تمامی مسئولیت‌ها متوجه آگهی دندگان می باشد.