پلی اتیلن متالوسنی (M-LLDPE)

فروش ویژه مواد اولیه پلیمری

در دهه ۹۰ میلادی خانواده جدیدی از پلی اتیلن که با کاتالیزورهای متالوسن تولید شده بود به دنیا معرفی گردید. این کاتالیزورها توانایی های جدیدی در دستکاری کردن خواص پلی اتیلن های خطی و سایر پلی اولفین ها ارائه می دادند. به طور خاص، آنها قادر به ایجاد اتصالات بسیار یکنواخت تری بین کوپلیمرها می باشند.

کاتالیزورهای متالوسن تنها دارای یک نوع سایت شکل گیری و رشد پلی اتیلن می باشند و به همین علت اغلب به عنوان کاتالیزورهای تک موقعیت شناخته می شوند. این نوع کاتالیست، قادر به تولید کوپلیمرهایی با نسبت کومونومر دلخواه ما بوده و خواص محصول را بهبود می بخشد. کاتالیزورهای متالوسن در مقایسه با کاتالیزورهای زیگلر-ناتا امکان بیشتری در کنترل میزان کومونومر زنجیرها فراهم آورده و لذا توزیع یکنواخت تری، چه در چیدمان مونومرها و چه در اندازه زنجیرهای پلیمری، بدست می دهد. این موضوع موجب بهبود شفافیت و کاهش مونومرهای باقی مانده در محصول شده و امکان استفاده از کومونومر بیشتری را می دهد. همچنین استحکام کششی و پارگی پلی اتیلن افزایش یافته و یک مقدار نرمی آن را نیز بهبود می بخشد.

به طور خلاصه پلی اتیلن های خطی تولیدشده با کاتالیست ها متالوسن نسبت به پلی اتیلن های معمولی تولیدشده با کاتالیست های زیگل-ناتا، دارای خواصی برتر به شرح ذیل می باشند:

استحکام بالاتر
شفافیت بیشتر
خواص برتر در دوخت پذیری
استحکام کششی بالا در عین انعطاف پذیری
سهولت چاپ پذیری
سهولت فرایند پذیری
خواص برتر در دماهای پایین
برطرف کردن معضل لایه لایه شدن در فیلم های دوی پک

به این محصول امتیاز داده و نظر خود را ثبت نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

زمان پاسخگویی:

شنبه تا سه‌شنبه: 8 صبح تا 5 بعد از ظهر چهارشنبه: 8 صبح تا 4 بعد از ظهر